Kordonki bawełniane – kolorowe zestawy

Kordonki bawełniane - kolorowe zestawyKordonki bawełniane to najbardziej popularne nici zdobnicze. Wykonane są z wysokiej jakości bawełny, są dobrze skręcone, gładkie, praca nimi jest łatwa i przyjemna, a powstałe wyroby są piękne, eleganckie i trwałe.

Wykorzystywane są do haftów ręcznych, do ręcznego robienia serwetek, firanek, bieżników, koronek. Bardzo modne są ozdoby choinkowe i wielkanocne wykonane na szydełku lub ręcznie plecione.

Dzisiaj, do naszej oferty wprowadziliśmy coś specjalnie dla miłośników ręcznie tworzonej biżuterii – KOLORYSTYCZNE ZESTAWY STARTOWE. Zakup kolorowego zestawu ułatwia pracę – wszystkie kolory w jednym miejscu i zawsze pod ręką.

Warto połączyć je z zakupem zestawu koralików i elementów zdobniczych i do wyrobu biżuterii – więcej informacji na temat zestawów znajdziesz w artykule “Zestaw kreatywny DODATKI + PUDEŁKO – nowe kolory

W naszym sklepie DiStile.pl znajdziesz dwa zestawy startowe:

KORDONKI BAWEŁNIANE – ZESTAW 42 SZTUKI

Kordonki bawełniane - zestaw 42 kolory
Zestaw posiada około 12 kolorów co daje możliwość wykonania wielu prac bez potrzeby ciągłego dokupywania. Całość w pudełeczku i w folii ochronnej.

KORDONKI BAWEŁNIANE CIENIOWANE – ZESTAW 16 SZTUK

Kordonki bawełniane cieniowane - zestaw 16 kolorów
Zestaw posiada 16 różnych kolorów. Całość w plastikowym pudełeczku.

Pełen wybór produktów znajdziesz w naszym sklepie DiStile.pl

Komentarze: